Szybcy i wściekli 10 cały film

Włoskie szaleństwo w Koloseum: Film Szybcy i wściekli 10 rozpala emocje na rzymskiej premierze

Hollywood zawitał do Koloseum w piątkowy wieczór (czas lokalny), gdy Szybcy i wściekli 10, dziesiąty film z serii „Szybcy i wściekli”, zorganizował rozświetloną gwiazdami premierę pod hasłem „Droga do Rzymu” – informuje „Variety”.

Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, John Cena, Charlize Theron, Helen Mirren, Rita Moreno i wiele innych utalentowanych osób przemaszerowało po czerwonym dywanie rozłożonym w Świątyni Wenus na Forum, mając historyczny zabytek jako tło – dodaje „Variety”.

Zakaz publikowania na mediach społecznościowych wygasł po premierze w Rzymie, a osoby, które miały szczęście zobaczyć Szybcy i wściekli 10 cały film tydzień przed oficjalną amerykańską premierą 19 maja, określają film jako „głupio rozrywkowy”, „wizualne widowisko” i twierdzą, że przywraca on serii „dawny blask”. Inni chwalą występ Jasona Momoa w roli głównego złoczyńcy, ale przyznają, że film ma też pewne „niezgrabne elementy”.

Wybór stolicy Włoch jako pierwszego miasta na świecie, w którym wyświetlono dziesiątą część sagi „Szybcy i wściekli”, jak podaje „Variety”, uhonorował fakt, że niektóre najbardziej ekscytujące sceny akcji zostały nakręcone w Rzymie i okolicach. (Produkcja odbyła się również na miejscu w Turynie.)

„Wszystkie sceny akcji, które kręciliśmy w Rzymie, były prawdziwe. Kiedy puszczaliśmy tę kulę po ulicach Rzymu, była to prawdziwa, tonowa kula, którą podpaliliśmy” – powiedział reżyser Szybkich i wściekłych 10, Louis Leterrier, dla „Variety” na czerwonym dywanie.

Vin Diesel również wyraził entuzjazm z powodu powrotu do Wiecznego Miasta w tej letniej włoskiej nocy. Powiedział: „Nie mogłem uwierzyć, że mamy [Dodge] Chargera i krzyczymy: 'Akcja!’ przed Koloseum. Nigdy bym sobie nie wyobraził, że to się wydarzy 20 lat temu”.

Gwiazda akcji, która również produkuje filmy „Fast”, przeszedł po czerwonym dywanie razem z Gibsonem, pozując do zdjęć i kamer przybyłych z całego świata – dodaje „Variety”.

„Gdzie byśmy byli bez waszych kamer?” – wykrzyknął Gibson. „Kochamy was wszystkich tak bardzo!”

„Niesamowita atmosfera, ekscytujące akcje i namiętna miłość” – tak można podsumować wydarzenie, które miało miejsce w rzymskim Koloseum. „Fast X” zachwycił wszystkich na premierze, a emocje sięgnęły zenitu!

To niezapomniane wydarzenie było okazją do powrotu do korzeni dla wielu aktorów, którzy podzielili się swoimi refleksjami na czerwonym dywanie. „Szybcy i wściekli” jest częścią naszej historii, a wracając do Rzymu, czujemy, jakbyśmy wrócili do domu” – wyznał Vin Diesel.

Szybcy i wściekli

Film nie tylko dostarcza niezwykłej akcji i wizualnego spektaklu, ale również oddaje hołd pięknu i kulturowemu dziedzictwu Włoch. Rzym i jego otoczenie stanowiły doskonałe tło dla tych dynamicznych scen, które wprawią widzów w zachwyt.

Jason Momoa, który wcielił się w głównego złoczyńcę, zaprezentował niezapomnianą i porywającą rolę. Jego wyjątkowy talent aktorski przyciągnął uwagę widzów, którzy docenili jego występ na najwyższym poziomie.

Nie można zapomnieć o obecności innych znakomitych aktorów, takich jak Charlize Theron, Helen Mirren czy Rita Moreno, którzy dodali blasku i klasy temu już i tak spektakularnemu wydarzeniu.

Szybcy i wściekli 10 cały film odbudowuje i umacnia serię „Szybcy i wściekli”, przywracając jej miano niezwykłej rozrywki. To film, który trzyma widza w napięciu od pierwszej do ostatniej chwili i niezawodnie dostarcza emocji.

Cały świat oczekuje na premierę Szybkich i wściekłych 10, która już niedługo zawładnie kinami. To bez wątpienia wydarzenie, na które wszyscy fani serii czekają z niecierpliwością. Czy tym razem „Szybcy i wściekli” przekroczą swoje własne granice? Już nie możemy się doczekać, by przekonać się sami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *